Humartaş Yapı ve Enerji ve Taahhüt A.Ş olarak, geliştirdiğimiz projelerde en yüksek başarı rasyosuna sahibiz.

Humartaş Yapı ve Enerji ve Taahhüt A.Ş olarak, her bir imalatta özel kalite prosedörlerimizden şaşmıyoruz.

Humartaş Yapı Enerji ve Humartaş Taahhüt firmalarımız özellikle planlamaya yüksek derecede önem veriyor, her disiplinin kendi içerisindeki yapılanmasını sağlamayı amaçlıyor. Bu amacımız doğrultusunda; proje designerlarımız, planlama müdürlerimiz, satın alma ve bütçe planlama ekiplerimizle birlikte bir projenin ihtiyaç duyabileceği tüm teknik aşamalarda sunacağımız desteği profesyonelleştirmiş bir yapıya sahibiz. Ekiplerimiz; kendi alanlarında uzman, genç ve dinamik, yüksek tecrübeye sahip çalışanlardan oluşuyor. Bu özellikler de bize tecrübe ve dinamizmi birleştirecek bir zemin sağlıyor.

Humartaş Enerji-Taahhüt AŞ, faaliyet gösterdiği alanlarda uluslararası standartlara tabi kalarak ve çevreye zarar vermeyen tesisler inşa ederek, müşterilerine de dürüstlük prensibinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmeyi ve toplumun gelişimine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Kurumsal Kimliğimizi indirmek için tıklayınız

Humartaş  Enerji-Taahhüt, enerji alanında proje geliştirme amacıyla kuruldu.

Ticari hayatına  hidroelektrik santralleri projeleri geliştirerek başlayan Humartaş Yapı ve Enerji’nin santrallerinden bir tanesi de Aksu Regülatörü ve HES. 5.7 MW 2011 yılında devreye aldı. Daha sonra, Rüzgar ve Güneş Enerjisi alanında 300 MW düzeyinde proje geliştirdi.

Humartaş Yenilebilir Enerji Uzmanı

Dinamik ve uzman kadromuz sayesinde önemli yatırımlar gerçekleştirilerek, kuruluşumuz sektörde hızlı bir ivme kazanmıştır. Sektöre girdiği ilk andan itibaren kaliteyi birincil prensip olarak kabul eden kuruluşumuz, zoru başarma azmi sayesinde de kısa süre de enerji sektörlerinde piyasada güvenilen bir şirket olmayı başarmıştır

title icon
Humartaş Enerji-Taahhüt

Yönetim Kurulumuz

Murat Humartaş

CEO